Kategorie

Štítky

PiPO M9 Pro S6 M9

2 roky záruka, servisní služby a náhradní díly

Naše stránky rostou, objednávky přibývají, přesto neusínáme na vavřínech a stále pro Vás plánujeme spousty novinek. Vánoce se blíží a vy jistě přemýšlíte nad tím čím obdarovat svou rodinu, přátele a blízké. Abychom Vám rozhodování usnadnili, přichystali jsem od tohoto listopadu několik překvapení, které Vás jistě potěší.

Tím nejdůležitějším je to, že jsme úspěšně přešli na prodej na spotřebitelskou smlouvu. Byl to dlouhý byrokratický boj, museli jsme vyřešit veškeré licence, osvědčení o shodě, certifikace CE, obaly, recyklační poplatky, české návody a mnoho dalšího. Pro Vás jako zákazníky to znamená, že již nejsme zprostředkovatelé, nyní na veškeré zboží poskytujeme minimální záruku 2 roky a reklamace se řídí zákony České republiky. Nejlepší na tom všem je, že ceny prodávaného zboží jsme nenavýšili a ponechali je stále nízké. Zůstala také doprava zdarma na veškeré objednávky a to i na Slovensko.

Nově jsme si pro Vás připravili nabídku servisních služeb, opravujeme i neznačkové výrobky, jsme schopni opravit mobilní telefon, tablet, navigaci, tiskárnu, notebook, ebook apod. Od konkurence se lišíme hlavně tím, že náhradní díly se snažíme držet skladem v ČR a jsme schopni opravit i spálený rezistor, zlomený konektor, utržené USB. Často tak například není potřeba měnit celou základní desku, ale jen poškozenou součástku, oprava pak bývá levnější.

Pro ty, kteří jsou šikovní a zvládnou si své rozbité zařízení opravit samy, jsme spustili prodej náhradních dílů. Ty nejprodávanější díly naleznete v našem katalogu. Nenašli jste náhradní díl pro Vaše zařízení? Protože není v našich silách přidat do prodeje všechny náhradní díly pro známé i neznámé výrobky, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, uděláme Vám individuální cenovou kalkulaci a sdělíme Vám dobu dodání.

Všechny tyto novinky jsou pouhá kapka v moři v našich plánech. Prozradit Vám je všechny prozatím nemohu. Poodkryji jen naši myšlenku stát se tak trochu "geekovským rájem".Napsáno v Novinky

2014-11-25 04:55:01

Vás komentář byl úspěšně odeslán. Děkujeme za Vás komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Přidat komentář