Kategorie

Štítky

PiPO M9 Pro S6 M9

Ainol Novo 10 Eternal / Captain - oficiální ROM

Flashnutím tabletu na novější oficiální verzi firmwaru nebo flashnutím custom ROM o záruku nepřicházíte. Provádějte však flash pouze pokud dané problematice rozumíte. Riskujete tím brick tabletu, tzn. uplné vypnutí tabletu, kdy nebude reagovat na žádné tlačítka ani restart. Brick tabletu nelze reklamovat. Majitel stránek, výrobci tabletu ani autoři firmwaru, custom ROM a unbricku nenesou žádnou odpovědnost za případné způsobené škody!

Soubory pro flash oficiální ROM

Nejnovější firmware naleznete na stránkách výrobce www.ainol.com.

Oficiální ROM (20130812)
Oficiální ROM (20131122)
PAD Product Tool v1.05

Nová ROM postavená na novém SDK od výrobce procesoru Actions, podporuje budoucí aktualizace pomocí OTA aktualizace (Over-The-Air). To znamená, že další aktualizaci firmwaru můžete provést přímo ze zařízení přes wi-fi, bez nutnosti připojovat tablet k PC.

Oficiální ROM SDK1119 (20140104) OTA

Návod na aktualizaci oficiální i custom ROM

  1. naistalujte a spusťte program PAD Product Tool
  2. vypněte tablet
  3. se stisknutým tlačítkem pro zvýšení hlasitosti tablet připojte pomocí USB kabelu k počítači
  4. v program PAD Product Tool zvolte "Replace Firmware"
  5. v počítači vyberte soubor s firmwarem "*.fw"
  6. v programu v pravém části pomocí tlačítka "Image" postupně vložte položky "MISC", "RECOVERY" a "SYSTEM"
  7. zaškrtnutím "Format DATA Partition" a "Format CACHE Partition" můžete vymazat paměť tabletu a provést tak čistou instalaci
  8. klikněte na tlačítko "DOWN", tablet se začně aktualizovat
  9. po dokončení můžete tablet odpojit a spustit


Napsáno v Podpora

2013-10-08 03:52:14

  • Komentáře ( 2 )
svet-tabletu.cz

2014-10-21 04:38:31

Dalibor Blažek: Dobrý den, nejčastěji je problém ve špatně nainstalovaných ovladačích. Ve Správci zařízení se přesvědčte, zda je ovladač správně nainstalovaný a zda se tablet k počítači přihlašuje. Pokud se vůbec nepřihlašuje, odpojte vše od tabletu a podržte tlačítko pro spuštění déle jak 10 sec, tím by se tablet měl úplně vypnout a připojení k PC opakujte. Ainol Captain je napájený z USB, připojením USB se tablet spustí, ale někdy se tak nestane, zkuste spustit tablet při současném držení tlačítka hlasitosti a tlačítka spuštění. Další možností je držet tlačítko hlasitosti, připojit USB a nabíječku. Pak už může pomoct pouze rozebrání tabletu a odpojení baterie, případně je u tabletu jiný problém.

Dalibor Blažek

2014-07-07 20:31:37

Dobrýá den,nedávno jsem u Vás koupiol Ainol 10 Captain, doteď běžel docela normálně, ale zničeho nic se nedostanu do Androidu, stále se je tam animované logo Ainol a dál to nejede. Chtěl jsem nahrát znovu firmware podle návodu, ale i když držím tlačítko hlasitosti a dávám do USB, nic se neděje, poraďte prosím , co teď díky.

Vás komentář byl úspěšně odeslán. Děkujeme za Vás komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Přidat komentář