Kategorie

Štítky

PiPO M9 Pro S6 M9

Nové tablety od Ainol a Cube

Čínští výrobci ani přes prázdniny nezahálí a uvádějí jeden tablet za druhým. Cube dokonce představilo hned 5 tabletů najednou. Novinek je tolik, že je nestíháme psát, proto v tomto článku představíme hlavně tablety, které je již možné u nás zakoupit. O oznámených tabletech se dozvíte v jednom z dalších článků.

Cube je zastáncem toho, že marketing se dobrým výrobkům dělá sám, tento model byl tedy představem poměrně v tichosti, nedočkal se ani reklamy na svých oficiálních stránkách. Poměrně příjemná novinka se ale na jeho oficiálních stránkách 51cube.com přeci jenom objevila. Konečně je přeložena do angličtiny, to je dobrá zpráva pro nás evropany, pro které je angličtina více stravitelná. Bohužel zatím si příliš nepočteme, pro nás to nejdůležitější, nové firmwary, se stále nacházejí pouze v čínské verzi. Google překladač si s tím naštěstí poměrně dobře poradí a ti, kteří by si přesto nevěděli rady, se mohou obrátit na náš online chat nebo email, kde Vám rádi poradíme, nebo napíšeme nový návod do sekce podpora.

Novým tabletem od Cube je 7,9" Cube U35GT2. Designově jde o stejný tablet jako U35GT a výbavou o U30GT Mini 2, má ale navíc bluetooth. U30GT Mini 2 patří mezi nejvýkonější tablety v naší nabídce, cena U35GT2 je stejná a tak mu vyrostl silný konkurent ve vlastních řadách. Záleží tedy na tom zda preferujete plastové, nebo kovové tělo. Tablet dostal Android 4.1 a měl by se dočkat aktualizace na Android 4.2.2, pohání ho čtyřjádrový Rockchip RK3188 s frekvencí 1,8 GHz, 2 GB operační paměti RAM a čtyřjádrová grafická karta Mali400 MP4 s taktem 533 MHz. Pro přehlednost tedy ještě shrnutí:

7,9" Cube U35GT
- kovové tělo
- 1 GB operační paměti RAM
- nemá zadní fotoaparát a bluetooth

7,9" Cube U30GT Mini 2
- platové tělo s kovovým rámem uvnitř
- 2 GB operační paměti RAM
- zadní fotoaparát
- nemá bluetooth

7,9" Cube U35GT2
- kovové tělo
- 2 GB operační paměti RAM
- zadní fotoaparát
- bluetooth

Novinkou z továrny Ainol je tablet, který zaujme hlavně svojí kapacitou baterie, skvělým zpracováním, nízkou cenou a Androidem 4.2.2 již v od výrobce. Jde o 10,1" Ainol Novo 10 Eternal. Do výbavy dostal čtyřjádrový procesor ATM7029 s frekvencí 1,2 GHz, 2 GB operační paměti RAM a čtyřjádrovou grafickou kartu GC1000+, která zvládne hardwarovou akceleraci videa až do 4K rozlišení. Kovové tělo a stereoreproduktory. Baterie má kapacitu 11 000 mAh, díky tomu by měl tablet vydržet až 15 hodin plnohodnotné práce.Napsáno v Novinky

2013-07-03 01:59:27

Vás komentář byl úspěšně odeslán. Děkujeme za Vás komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Přidat komentář