Kategorie

Štítky

PiPO M9 Pro S6 M9

O svet-tabletu.cz

Náš obchod se zaměřuje na dovoz výrobků, které nejsou oficiálně dostupné na českém a slovenském trhu, a na prodej náhradních dílů pro tablety a mobilní telefony.
Zajišťujeme záruční i pozáruční servis a servisní služby i pro neznačková zařízení.

Chceme být profesionály ve svém oboru a proto denně sledujeme veškeré technologické novinky, ze kterých se snažíme pro Vás vybírat ty nejkvalitnější a nejzajímavější. Před uvedením výrobku do prodeje výrobek vždy osobně testujeme, abychom své zboží znali a v případě problémů Vám byli schopni odborně poradit. Naším cílem je, aby zákazníci své koupě nelitovali, byli s nákupem spojeni a rádi nás doporučovali svým přátelům!

Nabízíme zboží z celého světa, převážně z Číny, Hongkongu, Jižní Koree a USA. Můžeme se pochlubit tím, že jsme u mnoha značek byli první, kdo je začal dovážet na český a slovenský trh. U zahraničních výrobků Vám nabízíme komfort nakupování v ČR, prodáváme na spotřebitelskou smlouvu, díky které u nás máte minimální záruku 2 roky na veškeré zboží, Mezi další naše výhody patří doprava kurýrní službou zdarma, tvorba vlastních popisků formou recenze, děláme vlastní fotografie ve velkém rozlišení v ateliérových podmínkách, pečujeme o své zákazníky a jsme jim k dispozici na online chatu.

Při nákupu u nás nemusíte řešit proclení zásilky a případnou reklamaci v zahraničí, zboží které prodáváme je v češtině, s českým návodem, s veškerými licencemi na autorsky chráněné značky. Zboží splňuje osvědčení o shodě a jakosti CE a mnoho dalšího, bez kterého nelze v EU prodávat.

Proč nakupovat u nás?

My sami v roli zákazníka nejsme při nákupu v České republice často spokojeni s úrovní poskytovaných služeb domácích e-shopů. Vadí nám mnoho věcí, například neprofesionální přístup obchodníka nebo úzký sortiment. Chceme to proto dělat jinak, lépe! Nabídnout Vám nadstandardní služby oproti konkurenčním eshopům a přitom si zachovat nízkou cenu zboží.

  • online zákaznická podpora
   s čímkoliv Vám poradíme před nákupem i po něm
  • doprava kurýrní službou zdarma
   zasíláme zboží po ČR i SR
  • 2 roky záruka a reklamace v ČR
   prodáváme na spotřebitelskou smlouvu
  • neplatíte clo ani DPH, cena je konečná
   oproti naší konkurenci nejsme zprostředkovatelé
  • vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní v ČR
   pokud nejste se zbožím spokojení, vrátíme Vám peníze
  • zboží skladem v ČR
   snažíme se Vám zboží dodat co nejrychleji
  • záruční a mimo záruční servis
   zajišťujeme opravu i neznámých značek
  • náhradních díly na tablety a telefony
   nabízíme náhradní díly pro Vaše rozbité zařízení
  • správnost popisků a vlastní kvalitní fotografie
   vždy víte co kupujete
  • sledování zásilky a informační SMS o stavu zásilky
   vždy máte přehled o tom, kde se Vaše zboží nachází
  • sledujeme novinky na trhu
   přidáváme horké novinky do prodeje jak nejrychleji můžeme
  • česká lokalizace
   veškeré výrobky obsahují češtinu a vytváříme pro ně české návody

Neustále si klademe za cíl zvyšovat kvalitu našich služeb. Naší prioritou je péče o zákazníka v rámci celého procesu, tj. od poradenství přes nákup zboží až k vyřízení případné reklamace. Chceme se neustále zlepšovat a doufáme, že takto budete s našimi službami spokojeni a doporučíte nás Vašim známým a kamarádům.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu!

Proč u nás naleznete převážně čínské výrobce?

V Číně je obrovské množství kvalitních výrobců, kteří jsou spokojeni s prodeji svých výrobků pouze na místním trhu. Nemusejí zde řešit byrokracii Evropské unie, kvůli které se ceny výrobků zbytečně navyšují, a tak nad rozšířením prodeje do Evropy často ani nepřemýšlí. Již několik let se zabýváme nákupem a dovozem zboží převážně z Číny, Hongkongu a Macaa, jelikož jsme technologickými nadšenci. Díky tomu jsme získali nespočet kontaktů na kvalitní dodavatele a výrobce. To vše stálo za myšlenkou vytvoření našich stránek, chtěli jsme tyto u nás neznámé značky nabídnout i širší veřejnosti.

Dnes již neplatí předsudek, že čínské výrobky jsou vždy špatné, většinou jsou dokonce výrobky ve stejné cenové relaci výkonnější a kvalitnější, než u nás dostupné značky. Díky tomu, že neplatíte značku, můžete za méně peněz získat kvalitnější zařízení. Přesto i na čínském trhu stále platí, že levnější výrobek často znamená nižší kvalitu. Z tohoto důvodu na našem eshopu nenaleznete velmi levná a nekvalitní zařízení.